Корзина
10 отзывов
+380
68
594-31-58
+380
99
620-02-05
Агро Эксперт
Корзина
Укравіт ЗЗР та Мікродобрива (Ukravit)

Укравіт ЗЗР та Мікродобрива (Ukravit)

Група компаній UKRAVIT - українська аграрна компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив.

Наша мета – бути національним експертом № 1 у сфері захисту рослин.

Наша місія - Процвітання наши клієнтів, усієї індустрії, України та перетворення сільського господарства у найбільш прогресивну галузь економіки України.

Основними напрямками діяльності Групи компаній UKRAVIT є виробництво та продаж пестицидів, засобів для знищення гризунів та побутових комах, добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.

(Виробничі можливості компанії направлені на забезпечення попиту у промисловому секторі, та у секторі домогосподарств населення.)

Відмінні якості / Наші переваги

Основним пріорітетом для нас є задоволення та розвиток наших клієнтів.

Задля цього ми:

- створили унікальний Науково-дослідницький центр, який дозволяє максимально ефективно розробляти і використовувати нові технології для вирішення проблем аграріїв.

- забезпечуємо високу якість нашої продукції. Суворий контроль якості розпочинається із ретельного вибору вхідної сировини і тривая протягом усього виробничого процесу. Ми співпрацюємо зі світовим експертом в області контролю якості продукції компанією SGS, що перевіряє якість сировини та самої продукції за понад 20 показниками та засвідчує це відповідними сертифікатами.

- доставляємо продукцію клієнтам максимально швидко і у зручній тарі власного дизайну, що відповідає міжнародним стандартам;

- забезпечуємо інформаційну і консультаційну підтримку клієнтів протягом усього сільськогосподарського річного циклу

- підтримуємо рівень цін на свою продукцію, комфортний для наших клієнтів.

Сучасні виробничі і науково-технічні потужності, розвинена інфраструктура, значний кадровий потенціал та досвідчений топ-менеджмент корпорації здатні задовольнити будь-які потреби наших клієнтів.

Орієнтири на майбутнє

Ми прагнемо перетворити українське сільске господарство у технологічно передову індустрію шляхом революційних модифікацій та об’єднання усіх виробничих на дослідницьких потужностей Групи компаній UKRAVIT у єдиний інноваційний коплекс.

У наших найближчих планах - створення науково-технічного проекту «Сільське господарство - як двигун інновацій України» із використанням передового світового досвіду.

Ми прагнемо збільшити капіталізацію Групи компаній шляхом інвестицій у розвиток власного виробництва високоякісних препаратів та реалізацію на практиці сучасних систем захисту посівів для збору максимальних врожаїв.

Разом із компанією SAG ми плануємо створити міжнародну асоціацію за участі авторитетних спеціалістів з усього світу для спільного вирішення світової продовольчої проблеми.

1 2

Група компаній UKRAVIT – перший і найбільший український виробник препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур промислового та приватного сектору.

Основним напрямком діяльності Групи компаній є власне виробництво сучасних високоефективних пестицидів та агрохімікатів, в тому числі добрив з мікроелементами та засобів для знищення побутових шкідників за стандартами якості ДСТУ ISO 9001.

Керуючись принципом “Процвітання через технологічну перевагу”, Група компаній UKRAVIT докладає значних зусиль для повсякчасної модернізації своїх виробничих потужностей.

«Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси), що входить до складу Групи компаній UKRAVIT, є вітчизняним виробництвом № 1 засобів захисту рослин та комплексних висококонцентрованих рідких добрив з оптимально підібраними макро-, мезо-, мікро- та ультрамікроелементами в хелатній формі.

Сьогодні «Фабрика агрохімікатів» виробляє понад 130 найменувань продукції.

Підприємство має власні атестовані сучасні лабораторії, які контролюють якість сировини та готової продукції, а також - ліцензію та всі необхідні дозволи на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин.

Продукція та сировина зберігаються у сучасному сертифікованому складі, площею понад 15 000 кв. м. та місткістю до 30 тисяч тонн продукції. Склад відповідає усім вимогам зберігання продукції, обладнаний автоматичною системою пожежогасіння.

З 2013 року Група компаній UKRAVIT повністю перейшла на випуск продукції у власній COEX-тарі, спеціально розробленій для пестицидів, ємністю від 15 мл до 20 л, із додатковим захистом від підробок.

UKRAVIT щорічно інвестує в нове обладнання та створює нові робочі місця. Зараз на підприємстві діє близько 60 виробничих ліній. Наші фахівці постійно працюють над новими високопродуктивними розробками, вдосконалюють існуючі продукти, створюючи більш ефективні та екологічно безпечні форми.

З 2014 року Група компаній UKRAVIT розпочала співпрацю зі світовими мультинаціональними корпораціями у виробничій сфері.